Ana Sayfa > Haber > Tron CoinPayment Üzerinden 2.2. Milyondan Fazla Kişiye Ulaşıyor

Tron CoinPayment Üzerinden 2.2. Milyondan Fazla Kişiye Ulaşıyor

Tron CoinPayment Üzerinden 2.2. Milyondan Fazla Kişiye Ulaşıyor

Tron (TRX) CoinPayments üzerinden 2.2 milyonu aşkın kullanıcı ve işletmeye ulaşarak ödeme aracı olarak kullanıyor. Tron’un bu önemli başarısını Justin Sun konuyla ilgili bir duyuruyla Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı:

“2.2 Milyondan fazla işletme ve kullanıcı artık ödeme yöntemi olarak TRX kabul edebilir.Kripto para birimlerinin benimsenmesi adına bu çok büyük bir adım. Bu atılım Tron’un hızla büyümesini destekleyecek ve TRX sahiplerine daha fazla özgürlük sunacak.”

Tron platformu büyümeye devam ediyor. Kripto para birimleri arasında kendini sürekli yenileyen ve geliştiren para birimi olarak dikkatleri çeken ve bu konuda kendini en iyi kripto para birimleri arasında üst sıralara taşıyan Tron yaptığı iş ortaklıklarıyla gücüne güç katmaya devam ediyor.

Tron CoinPayment Üzerinden 2.2. Milyondan Fazla Kişiye Ulaşıyor

CoinPayment’in bloğunda ise TRX ile ilgili bazı açıklamalar bulunuyor:

Tron (TRX) şu an piyasada dünyanın en iyi kripto para birimlerinden biridir. TRX hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ürün ve hizmet satın almak, projeleri finanse etmek ve çok daha fazla iş için kullanılabilir.

Tüketiciler içerik satın almak için TRX kullanabilir ve bu jetonlar içerik üreticilerin hesaplarına transfer edilir. Bunun yanı sıra diğer para birimleri ile takas veya ödeme yapmak için kullanılabilir.”

CoinPayments platformunda yer alan açıklama neden TRX’i seçtikleriyle ilgili açıklamalarla şu şekilde devam ediyor:

“TRX şu an çevrimiçi ve çevrimdışı birçok pazarda kabul edilmektedir. TRX kabulünün bir an evvel etkinleştirilmesi ve tüccarların Tron jetonlarını kullanmak konusunda oldukça istekli olması da canlı ve aktif bir topluluğa ulaşılmasına olumlu bir katkı sağlayacaktır.

Tron MainNet’in ve yakın zamanda BitTorrent’ın satın alınmasıyla büyüyen platformda bir an evvel TRX ödemelerini kabul ederek para biriktirmeye başlayabilirsiniz.”

CoinPayments ve Tron Hakkında

CoinPayments 895 adet kripto paranın ilk ve en büyük ödeme işlemcisidir. CoinPayments bir ödeme işlemcisi olarak tam 182 farklı ülkede 2.228.000’den fazla kişiye hizmet veriyor ve bu konuda lider adreslerden biri. Platform ayrıca kripto para biriktirme işlemlerini, kripto para birimi dönüşümleri ve kripto para depolamak için bir kasa görevi görüyor. Mağaza araçlarında çoklu para cüzdanı ve satış noktası (POS) ara yüzü de  bulunuyor.

Sanal Makine Entegrasyonu Öncesi TRX’in Güncel Piyasa Analizi

TRX 0.02 dolar seviyelerinde işlem görüyor ve kripto paralar arasında piyasa değeri açısında en büyük 14. kripto para unvanına sahip. Günlük işlem hacmi olarak yaklaşık 13.43 milyon TRX olarak biliniyor. Eylül 2014’te piyasaya sürülen ve bu zamana kadar önemli bir proje haline gelen Tron şu an Projenin çok yakın bir zamanda önemli bir ekinliği olacak. 30 Ağustos’ta gerçekleşecek olan bu etkinlik ile resmi Tron Sanal Makinesini MainNet ile son entegrasyonunu sağlayacak. Temelde kendini geliştirmeye odaklanan Tron, kullanıcılarının sisteme adil bir şekilde katkı sağlamalarını teşvik etmeye çalışıyor.

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir