Ana Sayfa > Haber > Tron (TRX) Haftalık Raporu Türkçe Yayınlandı

Tron (TRX) Haftalık Raporu Türkçe Yayınlandı

Tron TRX Haftalık Raporu

Justin Sun önderliğinde Tron (TRX) adını dünyanın dört bir yanında duyurmaya devam ediyor. Her hafta Justin Sun’ın twitter adresinden sistemde yaşanan son gelişmeler ve teknolojik ilerlemeler Tron topluluğuna aktarılıyor. Bu gelişmeler bugün Justin Sun’ın hesabından Türkçe olarak iletildi. Tron çok kısa bir sürede kendisini en değerli on kripto para biriminin hemen altına atmayı başarmıştı. Şimdi gözünü daha yukarı basamaklara diken Tron cephesinde bakalım bu hafta ne gibi gelişmeler yaşanmış.

Tron Geliştirme İlerlemesi

Tamamlananlar :

  • [Mimari] Ücret ödemeleri, Sanal Makina ve depolama ile ilgili belgeler tamamlandı.
  • [İkili Görünüm] Mekanizma ile ilgili bilgiler tamamlandı.
  • [] Yayın bloklarının sipariş takip fonksiyonları geliştirildi

Devam edenler:

  • [Mimari] Test vakaları tamamlandı
  • [] UPNP’nin kısmi geliştirilmesi ve tasarımı
  • [Cüzdan] Çoklu imza teması tasarımı

Tron Topluluk Faaliyetleri

  1. 3 Eylül günü, Tron’un küresel ekolojik ağı hızlı bir gelişim gösterdi, yeni bir atılım gerçekleştirildi, bütün bunlar Tron küresel ekolojik topluluğunun tüm üyelerinin ve destekçilerinin ilgisi ve yardımı olmadan düşünülemezdi. Bu yüzden, küresel topluluk kullanıcılarına geri dönüş yapabilmek için “Tron dört satırlık şiir” adında topluluk etkinlikleri düzenliyoruz: Tiwitter’da #Tronfun etiketini kullanarak ve @Tronfoundation hesabını ve başka ülkelerde bulunan beş arkadaşınızı etiketleyerek; T,R,O,N harfleri ile başlayan satırları olan dört satırlık şiirler yayınlayabilir TRX ödülünü alma şansını yakalayabilirsiniz.
  2. 5 Eylül günü, Tron’un ağ alt yapısına olan katkılarınızdan dolayı size olan şükranlarını artırmak için, Tron’un resmi ekini Binance ile el sıkıştı ve “anlaşma ile 1 Milyon TRX değerinde son bahar festivali hediyeleri kazan” etkinliği hazırladı. Binance resmi sitesinden TRX işlemi yapanlardan, ticaret hacmi (satın alma + satma kendi kendine satın alma hariç) 300.000 Tron’a ulaşıldığında sıralamada ilk 6 içerisinde olan kimliği doğrulanmış olan kullanıcılar 1 milyon Tron’u eşit olarak paylaşacak.
  3. 8 Eylül günü, Tron, C&P ile bir anlaşma yaptı, dünyanın her yerindeki TRX kullanıcıları resmi ana mağazamızdan bazı hediyeler satın alabilirler. C&P, dünyanın her yerindeki insanların günlük yaşamlarının merkezsizleştirilmesi ile dijital varlıkları bir araya getirmeye kendisini adamış olan, ünlü bir internet sitesi. XXXX merkezsizleştirme idealini açıklamayı umuyor, bu arada da C&P onlar için değerli unsurlar sağlamayı amaçlıyor. C&P kullanıcıları, hem gençler hem de bayiler merkezsizleşmiş dünyanın gizemini deneyimleyebilecekler.
Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir