Ana Sayfa > Haber > Ubcoin Market, Singapur, Hong Kong ve Güney Kore’de Ofisler Açarak Asya’daki Varlığını Genişletiyor

Ubcoin Market, Singapur, Hong Kong ve Güney Kore’de Ofisler Açarak Asya’daki Varlığını Genişletiyor

Ubcoin Market Singapur ve Kore'ye Ofis Açıyor

Ubcoin, kripto para birimleri ile gerçek ürünleri almak ve satmak için hazırlanmış eBay benzeri bir uygulama ve Asya pazarındaki varlığını giderek genişletiyor.

2018’in sonunda, mobil ödeme uygulaması Ubank, Asya’daki küresel pazarda, kripto değişim platformuna öncelikle Ubcoin Market’i tanıtmak ve ürünün piyasaya sürülme stratejisini yerleştirerek, sağlam bir şekilde oturtmak için Singapur, Hong Kong ve Seul da ofis açmayı planlıyor. Hali hazırda projenin Rusya’da ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ofisleri bulunuyor. İlk aşamada açılacak bu yeni ofislerin her birinde küresel pazarda artan ortaklıkları sürdürmek ve geliştirmekle birlikte müşterileri kripto para birimlerine yaklaşım konusunda eğitmek için görevli üç personelden oluşan özel bir ekip bulunacak.

Amacımız Asya Pazarında Sağlam Bir Yer Edinmek

Yeni ofislerle ilgili konuşan Ubank ve Ubcoin Market CEO’su Felix Khachatryan şunları söyledi:

“Asya kıtasında seçtiğimiz bu bölgeler ofis açmak için en uygun yerlerdi. Çünkü bu bölgelerin sahip oldukları pazarlar, UbcoinMarket’in kendini geliştirmesi ve daha da genişletmesi için oldukça önemli avantajlara sahip. Tabi ki bizim de ilk ve öncelikli hedefimiz de projenin gelişmesi ve geniş alanlarda var olması. Bununla birlikte, bu bölgelerde belli başlı hayati önem taşıyan ortaklıklar ve ilişkiler geliştirdik. Örneğin, Samsung ile 10 yıldan beridir işbirliği içerisindeyiz.

2007’den bu yana ekibimizin yoğun çalışmalarla oluşturduğu ve UbcoinMarket’in vazgeçilmez bir parçası olan Ubank uygulamasıyla birlikte, Samsung tarafından oluşturulan üç uygulama dünyada büyük ses getirmiştir. Projemiz kapsamında bizlere destek olmak için Güney Kore’den gelen bir takım ve çalışma arkadaşlarımız yer alıyor. Bizim hedefimiz Güney Kore’deki projemizi ve destekçilerimizi büyütmek. Hatta geçtiğimiz günlerde, Güney Kore’den gelen destekçilerimiz Moskova’daki ofisimizi ziyaret ettiler ve orada ciddi anlamda emek harcayan çalışma arkadaşlarımızla görüştüler.”

Ubcoin Pazarı Dünyada Giderek Genişliyor

Bu yılın başlarında Ubank, Asya pazarındaki blok zinciri ticaretini geliştirmek ve pazar hakimiyetini arttırmak için Singapur merkezli Amereus Group’tan yatırım almıştı. Amereus Group Başkanı Rim Hosup, Ubank’la ilgili şunları söyledi:

“Biz ekip olarak UbcoinMarket’in her anlamda gelişmesini ve büyümesini destekleme kararı aldık. Çünkü Ubcoin Market, tüm FLY ve Samsung akıllı cihazlara önceden yüklenmiş olan ve Doğu Avrupa’daki öncü mobil ödeme uygulaması olan Ubank’a entegre olacak. Ayrıca Ubank, çok titiz çalışmalar sonucu blok zincir ürünlerinin tüm gereksinimlerini karşılayacak tüm prosedürleri eksiksiz olarak tamamladı.”

Ubcoin Market, herhangi bir mal veya hizmet alım-satım işlemi yaparak, kripto para birimlerini kolay bir şekilde yatırım yapmak ve elden çıkarmak için, akıllı ekosistemler geliştiren bir blok projedir. Ubcoin Market, 2009 yılında kurduğu ve Doğu Avrupa’daki öncü mobil uygulaması Ubank ile an itibariyle 2.5 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı. Dünya genelinde ise 16 milyondan fazla indirmeye sahip. Ayrıcı Samsung Ve Fly akıllı cihazlarına önceden yüklenmiş durumda.

ambcrypto

 

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir