Ana Sayfa > Haber > VeChain (VET) Yeni Ortaklıklarla Büyümeye Devam Ediyor

VeChain (VET) Yeni Ortaklıklarla Büyümeye Devam Ediyor

VeChain VET Nedir?

VeChain (VET) kurucusu Sunny Lee YouTube’da yayınladığı bir videoda en çok merak edilen soruları yanıtladı ve VeChain’in gelecekteki planları hakkında yeni bilgiler verdi. Lee yankı uyandıran BMW ve Renault ortaklıklarına da değinerek otomotiv sektörüyle olan iş birliklerinin ilerleyen günlerde daha sağlam bir yapıya kavuşacağını ve bu alanda büyümeye devam edeceklerini belirtti.

VeChain Yeni Ortaklıklarla Güç Kazanıyor

VeChain kripto para birimleri arasında oldukça popüler ve hali hazırda en iyi 18. kripto para birimi olarak gösteriliyor. Gelişimine devam edeceğini her geçen gün vurgulayan VET bunu yaparken kurduğu ortaklıklarla bünyesini güçlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde YouTube’da bir video yayınlayan VeChain’in kurucusu Sunny Lee ağın geleceğine dair bazı bilgiler paylaştı. Lee’nin paylaştığı video oldukça dikkat çekti ve topluluk üyeleri için oldukça güzel mesajlar verildi.

Lee konuşmasına öncelikle VeCahin hakkında genel bir takım bilgiler vererek başladı. Kripto topluluğunun en iyi ve en kaliteli topluluğunu oluşturan VeChain topluluğuna teşekkür ederim diyerek başladı sözlerine. Daha sonra X ağı bağlayıcı zaman penceresinin uzantısını, topluluğun girdisi sonucu aldığı ana eylemlerden biri olarak gösterdi. Lee Ethereum ağından ayrılan ve kısa süre içerisinde kendi ağına geçiş yapmaya başlayan VET için her şeyin güzel ilerlediğini belirtti. Daha önce VEN kısaltması kullanan VeChain artık VET kısaltmasını kullanacak. VEN’den VET’e geçişlerin çok kısa süre içerisinde %100 oranında tamamlanacağını ifade etti.

Lee çok yakın bir zamanda VeChainThor cüzdanı üzerinde yapılacak bir güncelleme ile halka açık imza sistemini etkin hale getirecek ve çevrimdışı imza sistemini de devreye sokacak. Bunun yanı sıra yakın bir zaman içerisinde kullanıcıların kimlik doğrulama sistemini kullanabilmesi için VeVID hizmetinin aktif olacağının müjdesini verdi. Lee BMW ve Renault’u da içeren otomotiv şirketleriyle olan ortaklığın daha da büyüyeceğini ve farklı firmaların da ekleneceğini belirtti. Bu sektörde geri kalmayacaklarını ve başarılı ortaklıklarla geleceğe güvenli ilerleyeceklerini vurguladı.

OceanEx ve VeChain

OceanEx, VeChainThor ekosisteminde Al (Yapay Zeka) destekli bir dijital varlık işlem platformudur. Bu platform aktif olarak korunuyor ve nakit kripto para birimi ticaret piyasası olarak hizmet veriyor. Proje tam teşekküllü alım satım işlemleri ve her tür yatırımcıdan oluşan geniş bir yatırımcı yelpazesine sahip. Bu özelliği ile yatırım stratejilerine daha iyi yardımcı olabilmek adına zengin yatırım araçlarına sahip. OceanEx bu hizmetlerini Al teknolojisini kullanarak gerçekleştiriyor. Proje şu an VeChain topluluk turuna katılmak isteyenler için WhileListing sürecinde. WhileListing’e katılmak için ise asgari VET tutarı şu an 50.000 VET. (yaklaşık olarak 0.016572 dolar değerinde olan VET ile toplamda 695 dolara tekabül ediyor.)

VeChain 1 milyar dolar piyasa hacmine sahip en iyi 18. kripto para birimi olarak gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. VET tokeni şu an 0.017 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Bitfibex borsası VEN’den VET’e geçiş süresinin bugünlerde tamamlanacağını belirtti.

ethereumworldnews

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir