Ana Sayfa > Haber > Verge (XVG), Paypal ve Venmo’nun Peşinde

Verge (XVG), Paypal ve Venmo’nun Peşinde

Pornhub ve Brazzers ile olan işbirliğinden sonra Verge (XVG), daha büyük işbirliklerinin peşinden koşuyor. Bunların başında ise Paypal ve Venmo var. Verge geçtiğimiz günlerde TrafficJunky ile birlikte çalışmaya başlamıştı ve gözünü Spotify’a dikmişti.

Verge tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak Verge’ün son derece agresif bir şekilde Paypal ve Venmo’yu bağlamak için mesai harcıyor. Yayılan haberlere göre Paypal ve Venmo kendi platformlarına birden fazla kripto para desteği getirecek ve bu desteğin geleceği ilk kripto paralardan birisi de Verge. Paypal’ın eski yöneticilerinden birisi şu anda şirkete kripto para konusunda danışmanlık yapıyor. Paypal’a yaklaşık olarak 5-10 kripto para desteği gelmesi beklenenler arasında ve Verge’ün bunların arasında olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Verge ve Spotify Bir Araya Gelecek mi?

Verge kullanımını daha da geniş alana yayabilmek için işbirliği kurma yöntemlerini deniyor ve bunda da son derece agresif davranıyor. Ekip tarafından hem çevrimiçi hem de çevrimdışı yapılan reklamlar aslında bunun bir göstergesi. Geçtiğimiz günlerde Verge’ün çekirdek ekibinde yer alan Cees Van Dam kendi Twitter hesabından takipçilerinden Spotify’yın Verge’ü bir ödeme yöntemi olarak kabul etmesi için yardımcı olmalarını istemişti. Medya ve eğlence sektöründe yer almak isteyen Verge’ün yeni partnerliklerini duyurması an meselesi olarak görülüyor.

EthereumWorldNews

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir