Ana Sayfa > Haber > XRP Para Transferlerinde Eşsiz Bir Hıza ve Kolaylığa Sahip

XRP Para Transferlerinde Eşsiz Bir Hıza ve Kolaylığa Sahip

XRP hakkında gelen olumlu düşünceler hızla yayılırken kripto para biriminin güçlü işbirlikleri de artıyor.

Arrington XRP Capital’ın yöneticilerinden Michael Arrington geçtiğimiz günlerde kripto para dünyasına yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Arrington bu açıklamalarda aynı zamanda XRP’nin parayı bir uçtan bir uca götürme konusunda büyük bir avantaj sunduğuna değindi.

Arrington ayrıca kripto para dünyasında büyük bir gruplaşma olduğunu belirtti. Yaşanan bu gruplaşmalarda bazı gruplar her ne kadar XRP’ye laf etse de anlayamadıkları bazı şeyler bulunuyor. XRP oldukça başarılı, xRapid platformu sayesinde parayı hızlı ve ucuz bir şekilde transfer ediyor. XRP ile 50 milyon$ miktarı, 30 centlik bir maliyetle 2 saniyede transfer etmek mümkün. Bunu herhangi bir resmi para birimi ya da Bitcoin ile yapmak mümkün değil. Normalde bu transferi uluslararası havale ile gerçekleştirmek için yaklaşık olarak 3 gün beklemek gerekiyor. Arrington yaptığı açıklamalarda Ripple için çalışmadığını ve herhangi bir fon partneri olmadıklarını ancak yaptıkları işleri takdir etmek gerektiğini belirtti.

xRapid’in Önemli Başarısı

Geçtiğimiz günlerde xRapid’in alfa ve beta sürümlerinin test süreçlerinin bittiği açıklandı. Büyük bir ihtimalle xRapid önümüzdeki ay sonunda kullanıma açılacak. xRapid tarafından gelen bu haberler geçtiğimiz günlerde Ripple fiyatlarının önemli ölçüde arttığını görmüştük. Dünyanın önemli finansal kurumları ile çalışan Ripple geçtiğimiz günlerde American PNC Bank ile işbirliğine gittiğini duyurdu. Bu duyuru ile birlikte Ripple’ın birlikte çalıştığı finansal kurumların sayısı 100’ü geçti. Ripple tarafında meydana gelişmeler kripto para dünyasındaki gruplaşmalara rağmen piyasayı sırtlayacak kadar etkili. 21 Eylül itibariyle Ripple’ın başlattığı boğa rallisi ile pek çok birim değer kazandı. Günün sonunda ortaya çıkan sonuç ise teknolojinin ve gelişmelerin herkes için vazgeçilmez olduğu.

ambcrypto

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir