Ana Sayfa > Haber > Zcash Gemini’de Listeleniyor

Zcash Gemini’de Listeleniyor

Zcash Gemini’de Listeleniyor

ABD merkezli önemli kripto para borsalarından olan Gemini, yeni kripto para birimlerine destek vermeye başlıyor. Yapılan açıklamaya göre Zcash artık Gemini’de listelenecek.

Gemini, New York Finansal Hizmet Departmanı’nın (NYDFS) onayı ile 19 Mayıs Cumartesi saat 9.30 itibariyle Zcash için mevduat açacak ve 22 Mayıs Salı saat 9.30’da yatırımcılar Gemini üzerinden Zcash satın alabilecekler.

Zcash Pazarlama Direktörü Josh Swihart’ın Bitcoin dergisiyle yaptığı bir röportajda:

“Borsalar, yatırımcının Zcash’ı güvenli bir şekilde satın almak için kullanabileceği için önemli ölçüde iyi bir yoldur. Çevrimiçi işlem yapmak için gizlilik gereklidir. Gemini’nin düzenlenmiş bir varlık olarak listelemesi, bu güveni daha da artırmaktadır.”

NYSDFS’ye göre, Gemini ayrıca Litecoin ve Bitcoin Cash işlemlerine başlamak için onay aldı, ancak listeleri için resmi bir tarih belirlenmedi.

Gemini’nin resmi web sitesindeki mühendislik yazarı VP Eric Winer:

“Onayımız, Gemini’yi dünyadaki ilk lisanslı Zcash değişimine dönüştürmektedir. Aynı zamanda NYCDD dünyanın ilk düzenleyici kuruluşu olan Zcash’ı denetliyor. 1.2 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan Zcash, en popüler gizlilik paralarından biridir. Bu liste, hem Zcash hem de gizlilik parası alt kategorisi için bir dönüm noktası zaferidir.”

bitcoinmagazine

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir